ПОДІЯ № 1 В УКРАЇНІ

  для технологів виробництва ЛФМ Offline та online формату

КРАЩЕ ONLINE, АНІЖ НІЧОГО!

Online для тебе - ефект присутності, оскільки зйомка в 3-х форматах одразу,  надає відчуття живого спілкування, можливість не тільки  бачити спікера і учасників дискусій, а й прямий зв'язок із  всіма офлайновими учасниками заходу. 


ОБЕРИ ДЛЯ СЕБЕ ЗРУЧНИЙ ФОРМАТ

Скористуйтесь можливістю віртуально відвідати захід у прямій трансляції

РЕЄСТРАЦІЯ

Основні тематичні напрямки

ДИСПЕРСІЇ VS СМОЛИ

Хіба може бути не цікавим, яка сировина вже є та буде на українському ринку виготовлення лакофарбових матеріалів? Заплановано окремі паралельні сесії по вододисперсійним та органорозчинним ЛФМ

ощадливе виробництво

«Ощадливе виробництво» - модна данина часу чи реальна можливість постійного підвищення ефективності виробництва? Як не перетворити ідею на пусті слова? Чому не треба вважати працівників «рабами»? Готуйтесь до дискусії!

пігменти та добавки

Сесія щодо пігментів та добавок для виготовлення сучасних ЛФМ – лінійки продукції, особливості їх ведення та нові властивості кінцевого продукту. Консультації від технічних спеціалістів та експертів, що представляють виробників та постачальників пігментів та добавок з усього світу.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Чи є довіра у промислових підприємств України до фарби українського виробництва? Наскільки обізнані у різноманітності ЛФМ спеціалісти з підбору та нанесення ЛФМ на підприємствах країни? Прямий діалог для взаєморозуміння між споживачами та виробниками ЛФМ

БаЖАЄте отримати більш детальну інформацію про програму?

Наразі програма  в стадії формування

ОТРИМАТИ

Що будЕ ЦІКАВОГО?

Дуже багато 

КОНСУЛЬТАЦІЙ

Як збільшити свої напрацювання з розробки рецептур ЛФМ? Найбільш реальним способом цього досягти є зустріч та консультації з технічними спеціалістами компаній, які пропонують продукти для виготовлення ЛФМ.

Зустрічі та НОВІ ЗНАЙОМСТВА

У сучасному житті завжди мало часу на зустрічі. Але, форум дає можливість  підтримати зв'язки з партнерами та колегами, зав'язати нові знайомства та налагодити особисті стосунки. І все це - у діловій та  доброзичливій атмосфері! 

Куди рухається 

ринок?

Де ще, окрім як не на галузевій конференції, яка проходить тільки раз на рік вже 9 років поспіль, ви можете дізнатися не тільки тренди світового та вітчизняного ринків, але й дізнатися, як та з чого виробляти конкурентні ЛФМ?

Незабутні 

враження

Протягом усієї конференції ми підтримуємо теплу атмосферу, що об'єднує всіх учасників. А ввечері на всіх чекає дружній фуршет, на якому в форматі "без краваток" можна поспілкуватися один з одним. Та й подарунки від спонсорів  додають настрою!:)

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ПРОФЕСІЙНОГО СПІВТОВАРИСТВА!

Будь завжди в курсі всіх змін ринку, задавай питання, якщо, хочеш навчитися чомусь новому, а ми допоможемо!

Профільна група в Facebook

СПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ

зроби це:

Саме зараз варто здійснити комунікацію з клієнтом, адже ситуація з пандемією може тривати ще два роки. Адаптуйтесь з нами під нові умови і будьте успішні в вашому бізнесі! Виділіть себе показом промо-ролика в перервах і в записі форуму. 


ВАРТІСТЬ ПРОПОЗИЦІЇ- 2700 грн!


УМОВИ УЧАСТІ OFLINE

Виробники ЛФМ

Реєстрація до 20.09,2020
4000 грн

Вартість участі для 1 делегата, без ПДВ

Денний Львів

Реєстрація до 07.09.2020
7000 грн

Вартість участі для 1 делегата, без ПДВ

Львів у ввечері

Реєстрація після 7.09.2020
8500 грн
Вартість без ПДВ

 ЩО ВХОДИТЬ У КВИТОК:

- доступ у конференц-зал і зону нетворкінгу;

- програма, презентації, список учасників з контактами;

- кава, ланч у перший конференц-день;

- дружній веселий фуршет наприкінці першого дня.

УМОВИ УЧАСТІ ONLINE

Віддалений спікер

5000 грн

Вартість участі для 1 делегата, без ПДВ

Online учасник

4500 грн

Вартість участі для 1 делегата, без ПДВ

Матеріали

(запис заходу, доступ до презентацій, фото та відеозаписів)
1250 грн
Вартість без ПДВ

 ONLINE КВИТОК ВКЛЮЧАЄ:

- доступ до прямої трансляції конференції;

- запис заходу;

- доступ до презентацій;

- список учасників з контактами.

Місце проведення форуму

Premier Hotel Dnister

Premier Hotel Dnister – найгостинніший у Львові, з неймовірною панорамою Старого міста, що відкривається з його вікон. Вдало розташувавшись на пагорбі навпроти мальовничого парку, готель знаходиться всього за декілька кроків від Старого Міста, яке внесено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а також від найвизначніших архітектурних пам’яток Львова. 

Місце проведення форуму готель Дністер, Ви можете забронювати собі номер на сайті готелю

ПЕРЕЙТИ

НАШ ОНЛАЙН ПРОЕКТ - HELL'S KITCHEN ЛФМ ТЕХНОЛОГА!

Ви бачили цікавий телепроект «Пекельна кухня», де шеф-кухар робить з учнів висококласних фахівців? Жарко, часом божевільні вступні і ціна помилки - вкрай висока - втрата місця, втрата перспектив. І чим це відрізняється від «кухні» технолога ЛФМ? Напевно, тільки тим, що фарбу не їдять. Але нею дихають, її бачать, нею користуються. Фарбу хвалять або лають. Фарба може подобатися, а може дратувати. І на «кухні» технолога ЛФМ завдання по створенню фарби бувають не менш важкі, ніж створення якоїсь особливої страви.

І ми відкрили «свою кухню» - онлайн проект «Пекельна кухня технологів ЛФМ» !!!

Перейти на YouTube 

Що буде на Пекельній кухні технологів ЛФМ?

Підвищення кваліфікації фахівців зі створення ЛФМ, підвищення інформованості за сучасними ЛФМ і їх складових, підвищення технологічної культури фахівців, сприяння підвищенню культури виробництв ЛФМ і їх застосування.

Хто буде у нас в гостях?

Технічні консультанти та експерти, фахівці з розробки рецептур і за сучасними покриттям, майстри по нанесенню покриттів і представники компаній з лінійками продуктів і особливостями їх застосування - всі ті, хто зможуть дати максимум корисної та актуальної інформації тим, хто створює лакофарбові матеріали.

Для кого ця програма?

Звичайно, для технолога ЛФМ! А, також, для всіх тих, хто хоче знати і розуміти все у виробництві ЛФМ, розбиратися в сучасній сировині та інгредієнтах, для виробництва ЛФМ, бути в курсі світових трендів в ЛФМ. Тут місця вистачить усім - і маститому професору і молодому студенту, і досвідченому технологу і «необстріляному» лаборанту.

Приєднуйтесь щоп'ятниці до нашої «Пекельної кухні технологів ЛФМ». Дивіться, задавайте питання гостям, спілкуйтеся в чаті випуску. 

Це буде цікаво і не нудно. Ви ж нас знаєте ...

Хочеш взяти участь в Пекельній кухні? Зацікавлений розмістити рекламу? Заповни заявку.

НАША КОМАНДА

Організатор конференції - компанія FPR-Events. Вже 10 років ми організовуємо конференції та форуми в різних галузях промисловості. У 2020 році ми проведемо більш ніж 15 заходів! Ми обожнюємо нашу роботу, отже ви почуєте це!

Юрій Карпенко
Юрій Карпенко
Керівник проекту

Юрій Карпенко

+380 44 221 4560

yuri@funkypr.ru

Павло Клемешов
Павло Клемешов
Конференц-менеджер

Павло Клемешов

+380 44 221 4560

pavel@funkypr.ru

Яна Семеренко
Яна Семеренко
конференц-менеджер

Яна Семеренко

+380 44 221 4560

yana.semerenko@funkypr.ru

Анна Данилова
Анна Данилова
продакшн-директор

Анна Данилова

+380 44 221 4560

anna@funkypr.ru